Atsiliepimai

★★★★★

“Meistrė tikra profesionalė🥰 Ačiū už parinktas priemones!”

Gabija

★★★★★

“Dėkoju!”

Inga

★★★★★

“Lankiausi pas kosmetologę Giedrę. Tai puiki specialistė, turinti didelį žinių bagažą šioje srityje. Vizitas buvo labai malonus, veido procedūros buvo parinktos pagal veido būklę. Labai rekomenduoju!”

Miglė

★★★★★

“Puikiai ir kruopščiai atliktas darbas. Dėmesingai įvertinta odos būklė, parinktos atitinkamos priemonės. Ne tik profesionalu, bet ir draugiškas bendravimas. Tiek aš pati, tiek mano paaugliai džiaugiasi 🙂”

Laura

★★★★★

“Labai vertinu ir džiaugiuos, kad Evelina yra max PRO ir nuostabus žmogus❤️”

Birute

★★★★★

“Ačiū plaukų meistrei Rūtai už nepriekaištingą AirTouch ir malonų benravimą! Gavau 100% tai, ko norėjau, nekantrauju vėl sugrįžti į Rūtos kėdė - meilė iš pirmo apsilankymo ♡”

Viktorija

★★★★★

“Puiki specialistė! Apkirpo idealiai, pagal pageidavimus🤌 didžiausios rekomendacijos!🌷🌷”

Justina

★★★★★

“Maloni ir jauki aplinka, profesionalūs, bei atidūs kliento poreikiams darbuotojai.”

Kristina

★★★★★

“Jau ne pirmą kartą mano sūnus keliauja pas Giedrę veido procedūroms. Kadangi yra paaugliška aknė ir tuo pačiu situacijos nelengvina plaukimo treniruotės, tad vien namuose pasitepti kremukais neužtenka. Kruopščios priežiūros iš specialisto dėka, rezultatai gerėja, situacija taisosi. Tuo pačiu nėra perlenkiama ir nespaudžiama jog veido procedūroms reikia skirti daugiau kartų per mėnesį. Užduodami namų darbai, kuriuos nuosekliai atliekant, laukiame kito vizito :) Labai AČIŪ už rūpestį ir dėmesį :)”

Laura

★★★★★

“Viskas puiku”

Miglė